Seda Sayan'la Yemekteyiz beğenilmedi!

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz, yeni sezonu ile başladı

Seda Sayan'la Yemekteyiz beğenilmedi!

TV8 ekranlarında fragmanı haftalar öncesinden dönmeye başlayan Yemekteyiz programı Seda Sayan'ın sunumu ile dün ilk kez ekrana geldi.

Sevilen oyuncu Onur Büyüktopçu'nun yerine geçen Seda Sayan, yarışma programında ilk sınavını verdi. Fakat seyirci daha ilk bölümden Sayan'ı topa tuttu. 

Haftaiçi hergün TV 8 ekranlarında yayınlanan ve 5 yarışmacının en iyi yemeği yapmak için kıyasıya yarıştığı Yemekteyiz'in yeni sezonu çok iddialı başladı. Herkes Seda Sayan'ın sunumu ile yeni yarışma nasıl olacak diye beklerken ekran başındakiler ilk bölümden büyük hüsrana uğradı. 

Yeni sezonun ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programına sosyal medyada yorum yağdı. Seda Sayan'ın sunumu ile daha keyifli, eğlenceli ve farklı bir format bekleyen seyirci aradığını bulamadı. Birçok seyircinin gözü ise Onur Büyüktopçu'yu aradı. 

- Hiç beğenmedim donuk ruhsuz asla reyting alacağını sanmıyorum onur büyüktopçu'nun yerini dolduramaz

- Seda sayan bugun asiri samimiyetsiz program nasil sunuluru gosterdi

- Olmamış zorlayıp izledim fakat hiç izlenmiyor.

- Büyük bir heyecanla beklerken hayal kırıklığı çıktı. Programın dinamiği yok, enerjisi eksik gibi geldi.Seda Sayan çok donuk.

-  Ben de ön yargı olmasın diye bi baktım, keyifsiz geldi. Onur varken, dış ses de formundaydı. Seda’nın anlamsız bakışları oturmadı bu yarışmaya… 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER