Sadakatsiz'e Asya'nın Derin ve Volkan planı damga vuracak!

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 4. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı

Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in yeni bölümüne Asya'nın intikam planı damga vuracak. Asya kendisini aldatan eşi Volkan'a hiç bir şey olmamış gibi sıcak davranıyor. Ancak intikam planı yapan Asya bir yandan da avukatıyla boşanmak için görüşüyor. Bahar ise Asya'nın her şeyin farkında olduğunu ve plan yaptığını anlıyor.

BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mednova'nın üstlendiği Sadakatsiz dizisinin 28 Ekim Çarşamba ekrana gelecek olan 4. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in yeni bölümündeDerin, Volkan ile olan ilişkisinde her şeyin harika gittiğini düşünmektedir.

Volkan’ın Asya’dan ayrılacağından emin olan Derin, aldığı bir uyarı ile sorgulamaya girer. Asya ise plan yapmaktadır. Herkes olayların Asya tarafından bilinmediğini düşünse de işler öyle değildir. Volkan’a karşı gayet normal olan Asya neler yapacaktır? Asya’nın planı ne?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER