Rol arkadaşı ve yönetmeni şiddet karşısında ne tepki verdi?

Magazin gündemi oyuncu Ahmet Kural'ın şarkıcı Sıla'ya uyguladığı şiddet haberiyle çalkalanırken gözler rol arkadaşı Murat Cemcir ve yönetmenleri Selçuk Aydemir'e çevrildi.

Rol arkadaşı ve yönetmeni şiddet karşısında ne tepki verdi?

Sevgilisi Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi olan Sıla'ya ünlü isimlerden destek paylaşımları geldi. Ancak Ahmet Kural'ın rol arkadaşı Murat Cemcir şiddet olayını gözardı ederek ınstagram hikayesinde Kural'a destek veren bir video paylaştı. 

Bunun yanında Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in rol adığı birçok dizi ve filmin yönetmeni Selçuk Aydemir ise bu olay karşısında sessizliğini koruyor. Aydemir'in yeni projelerde hala Kural'a yer verip vermeyeceği ise merak konusu oldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Birsen
Birsen - 3 ay Önce

Allah askina bende bir bayanim. Madem.bu kadar kotu bir adam neden sila pesini birakmadi madem bu kadar sorunlari piskilojisi bozuk bir adam diyorda neden sahnelerde ahmet kural icin agladi .bakin Allah askina asla asla inanmiyorum turk toplumunu kandirmak cok kolay biz kadin milleti iki itikleyince erkek milleti birde unlu olunca medyaya dusunce prim yapariz. Ben kendi adima siradan bir vatandasim bir bayan olarak asla ahmet kuralin evinde birde 45dk darp edebilecek helede sila hanimda ortada cikip gitseymis ustune kapimi kitlemis hanede olan sila adamin kendi evinde kendi duruyor birde Allah askina bor erkege sen beni birakinca baskasiyla ask yasadim diyecek hangi erkek tepki vermez tepki vermisdir ama asla bu denli siddet asla yapmadi net eminim

SIRADAKİ HABER