Popüler gelin-kaynana artık yok! Elendiler mi?

Gelinim Mutfakta yarışması yeni haftanın ilk bölümünde hem şaşırttı hem de meraklandırdı

Popüler gelin-kaynana artık yok! Elendiler mi?

Geçtiğimiz haftanın final bölümünde altınları son anda kaçıran Hatice ve kayınvalidesi Hüsniye'nin olmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Gelinim Mutfakta 81. bölümde Hüsniye Hanım ve gelini Hatice'nin yerine eski yarışmacı çift katıldı! Peki, Gelinim Mutfakta'nın yeni gelin ve kayınvalidesi kim oldu?


Gelinim Mutfakta bu haftaya bir sürpriz gelişme ile başladı. Mutfakta iki boş masa vardı. Bu masalardan birisi yarışmacı Hatice ve kaynanası Hüsniye Hanıma aitti. Fatih Ürek yarışmayı açtıktan sonra bu durum ile ilgili bilgi verdi. Yerlerine ise, önceden yarışan ve ikinci şansı hak ettiğini düşünülen Cansu ve Şengül ikilisi katıldı. Yarışmaya tekrar katılan gelin ilk iş olarak masadaki Hatice'ye ait olan eşyaları bir kutuya doldurdu ve kaldırdı. Hatice ve Hüsniye Hanım'ın neden gelmediği ise bilinmiyor. 

KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 80. bölümünde final heyecanı yaşandı. Hafta finalinde Hüsniye-Hatice Karabulut, Nurten-Özlem Argün, Hanife-Başak Kuvel ve Rukiye - Tuğba Ebrek çiftleri "Şambali” için yarıştılar.

Kayınvalidelerin oyu, hem birinciyi hem de elenecek ismi belirledi. Günün en düşük puanını Hatice ve Tuğba aldı. 16 puanla en yüksek puanı ise Özlem aldı. Hafta boyunca en az puanı toplayan Tuğba ve Başak son ikiye kaldı. 53 puan toplayan Başak ve kayınvalidesi yarışmaya veda etti.

Gelinim Mutfakta'nın on altıncı hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Önceki haftadan kalan bir bilezik ödüle eklendi. Toplanan altı bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Hüsniye-Hatice Karabulut ve Nurten-Özlem Argün çiftinden biri kazandı!

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER