Pitbull'un Konseri İçin Geri Sayım

Hit parçalarıyla tüm dünyada milyonların kalbini kazanan Mr Worldwide-Pitbull, 30 Haziran Cumartesi gecesi Küçükçiftlik Park’ta hayranlarıyla buluşuyor.

Pitbull'un Konseri İçin Geri Sayım

 

"Give Me Everything Tonight", "Let It Rain Over Me", "International Love", "Suavemente", "On The Floor" gibi hitleriyle milyonların kalbini kazanan dans müziğinin fenomeni Mr Worldwide-Pitbull, 30 Haziran Cumartesi Olmeca Golden Nights kapsamında Türkiye'ye geliyor.
 
Çift platinyum ödüllü "I Know You Want Me", billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan "Hotel Room Service" gibi hitlerinin yanı sıra Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği "featuring" şarkılarla da tüm dünyada dans müziğinin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına da imza attı.
 
"Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım" diyen Mr Worldwide, Olmeca Golden Nights kapsamında 30 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park'ta vereceği konseriyle dans müziği hayranlarına Pitbull gezegeninde unutulmaz bir gece yaşatacak.
 
Olmeca Golden Nights'ta Pitbull konseri öncesinde dünyaca ünlü DJ ve sanatçılar performanslarını sergileyecek. Biletler, 89 ile 400 lira arasında fiyatlarla Biletix'te satışa sunuldu.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2012, 18:08
YORUM EKLE

banner47