Photoshopsuz Fotoğrafları Olay Oldu

Her yıl yeni koleksiyonunu tanıttığı defileyle sezona damga vuran ünlü iç giyim firması Victoria's Secret bu kez de kelimenin tam anlamıyla bir "bomba patlattı."

Photoshopsuz Fotoğrafları Olay Oldu
Değerli taşlarla süslü milyon dolarlık fantezi sutyeni tanıtan model Jasmine Tookes'un bacaklarındaki çatlakları photoshop ile kapatmadan doğal haliyle kamuoyu karşısına çıktı. Dünyanın en çok kazanan, en gözde modellerinden birinin bedenindeki bu küçük kusur da daha ilk anda birçok kişinin özellikle de kadınların dikkatini çekti. Sosyal medyada bu konuda binlerce yorum yapıldı.
 
 
Birçok kullanıcı "Jasmine Tookes'un basen bölgesindeki çatlaklara rağmen böylesine önemli bir firmanın böyle iddialı bir modelini tanıtmasından memnun olduğunu" belirtti. Dünyanın dört bir yanından sosyal medya kullanıcıları firmayı "artık kusurları olan modelleri kullandığı için" kutladı.
 
 
Victoria's Secret'ın her yıl özel olarak hazırlattığı fantezi sutyeni tanıtan model olarak seçilmek hiç kolay değil. Bu değerli tasarımı giyip podyuma çıkmak modellik kariyerinde güç bir basamağı tırmanmak olarak da yorumlanıyor. Bugüne kadar firmanın fantezi sutyenini tanıtan modeller arasında Claudia Schiffer, Heidi Klum, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Tyra Banks ve Miranda Kerr gibi isimler de yer aldı. 
 
 
Firmanın fantezi sutyeni bu yıl Eddia Bargo tarafından hazırlandı. Sutyenin süslemesi için Parlak Gece adını taşıyan sutyenin üzerinde tam 9 bin adet değerli taş bulunuyor. 
 
18 ayar altın yatağında pırlanta ve zümrütlerle bezeli sutyen 450 karat ağırlığında. Bu değerli sutyen 700 saatlik bir ekip çalışması sonucunda ortaya çıktı.
 
 
Daha önceki şovlarda firmanın değerli taşlarla süslü sutyenlerini tanıtan modeller arasında Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Miranda Kerr, Gisele Bundchen, Heidi Klum bulunuyor. 
 
Bu yılki sutyeni ise 5 Aralık'ta Paris'te yapılacak olan defilede Jasmine Tookes giyecek.
 
Bu sutyeni tanıtma görevini almak modellerin kariyerinde önemli bir nokta olarak kabul ediliyor.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER