banner9

'Paramparça' Başlıyor

İki sezondur izlenme rekoru kıran ‘Paramparça’ birbirinden güçlü oyuncular ve hikayesi ile üçüncü sezonda yine zirveye yerleşmeye hazır.

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve bu sezon diziye dahil olan Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ daha sezonun ilk bölümünde olayların örgüsü ve hikayedeki yeni gelişmelerle izleyiciyi ekrana kilitleyecek. 
 
Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu ise Ayfer Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın merakla beklenen ve sürprizlerle dolu yeni bölümünde olaylar iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak.
 
NEREYE GİDERSEN GİT, KENDİNDEN KAÇAMAZSIN 
Büyük aşk yaşadığı Ayşe’yi kollarında kaybeden, öte yandan ailesinin tamamen dağılmasına dayanamayan Cihan, şirketlerini çocuklarına devrederek bir sahil kasabasına yerleşir. Burada kendisiyle ve geçmişiyle yüzleşirken yine ne kadar büyük bir tehlikenin içinde olduğundan habersizdir… 
 
Kızı gibi sevdiği iki kadını da Cihan yüzünden kaybettiğine inanan Maide Hanım’ın Cihan’a olan kini günden güne artmaktadır. 
 
YALININ ADI: ERGUVAN
Özgür ile yaşadığı kavga sırasında onu bıçaklayan Hazal, bu işten sıyrılır ama artık ömür boyu bir düşmana bağımlıdır. 
Harun ile Dilara evliliklerini kutlamak için, adı artık ‘Erguvan’ olan yalıda bir davet düzenlerler. Davetin davetsiz misafiri ise Dilara’nın Amerika’da yaşayan ablası Asuman’dır. Asuman her şeyi mahvetmek için geldiği yalıda, kendine en yakın arkadaş olarak Hazal’ı seçer.
 
CANSU’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ
Deniz ile gizlice evlenen Cansu ailesine hamile olduğunu açıklar. Özkan aldığı bu mutlu haberle kendini kaybedip, yine başını büyük bir derde sokarken, Cihan ise iyi niyetinin kurbanı olmak üzeredir
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER