Oyuncu Buğra Gülsoy ikinci kitabını müjdeledi

"Fatmagül’ün Suçu Ne?" dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Buğra Gülsoy, oyunculuk kariyerinin yanında bir de yazarlık altın bileziğini ekledi

Oyuncu Buğra Gülsoy ikinci kitabını müjdeledi

Birçok dizi ve filmde rol alan Buğra Gülsoy ilk kitabıyla okuyucusunu şaşırtmayı başardı. Oyunculuk yeteneğiyle göz dolduran genç yıldızların sevgilisi Gülsoy, edebiyatseverlerden de kitabıyla alkış topladı.

Oyuncu, yönetmen Buğra Gülsoy’un ilk kitabı “Birinci Kıyamet: Güneşin Battığı Yer” 1 Ekim 2019 tarihinde raflardaki yerini almıştı. İnkılap Kitapevinden çıkan roman çarpıcı konusu ve Buğra Gülsoy’un usta anlatım tarzıyla dikkatleri çekti. İlk romanıyla büyük bir başarı elde eden Buğra Gülsoy ikinci kitabı için de kolları sıvadı.

Devam niteliğindeki ikinci roman İkinci Kıyamet: Güneşin Doğduğu Yer’in piyasaya çıktığını ünlü oyuncu müjdeledi. Sosyal medya hesabından ikinci romanın çıkış haberini paylaşan Gülsoy, takipçileri için giriş sayfasını yayınladı. Yeni kitabından ilk fotoğrafı atan Gülsoy altına “ İkinci Kıyamet! Giriş; Rüya. Çok yakında raflarda” notunu ekledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER