'Olması Gereken de Bu'

Cem Yılmaz’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu “Pek Yakında” filminin galası, yoğun ilgi gördü.

'Olması Gereken de Bu'
Bugün vizyona giren filmin galasına katılanlar arasında Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Acun Ilıcalı, Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ, Cefi-Yasemin Kamhi ve Meltem Cumbul da vardı. Konuklar arasında en çok dikkat çeken isim ise Cem Yılmaz’la evliliğini 2013’ün son günü bitiren Ahu Yağtu oldu.
 
Şaşkın bakışlar altında sinema salonuna giren Yağtu, “Şaşırmanıza gerek yok, olması gerek bu” dedi. Basın mensuplarının soruları üzerine “Cem arayıp davet etti, ben de katıldım. Umarım izleyeceğimiz filmi hepiniz beğenirsiniz.
 
Ben de merakla bekliyorum” diye konuşan Yağtu, “Cem Yılmaz’la oğlunuz Kemal için yeniden bir araya gelir misiniz?” sorusunu ise yanıtsız bıraktı.
Gösterim öncesi oyuncularıyla birlikte objektiflerin karşısına geçen Cem Yılmaz, “Aramızda filmi izlemeyen arkadaşlarımız var, şimdi tam kadro bir araya geldik ve filmi izleyeceğiz” dedi.
 
Ünlü komedyen, “Adalete Fener Yak” kampanyasında yer aldığı için Trabzonsporluların filmini protesto ettiği iddiasıyla ilgili soruya “Haberim yok, ilk defa sizden duyuyorum” diye karşılık verdi. 
 
Kadrosu Yeter
Filmde konuk oyuncu olarak yer alan Yılmaz Erdoğan, geceye Demet Akbağ’la birlikte katıldı. “Filmin konusu ve kadrosu zaten her şeyi anlatıyor. Umarım herkesin severek izleyeceği bir film olur” diye konuştu.
 
Erdoğan, kulağındaki kızarıklığın sebebi sorulduğunda da “Orta kulak iltihabı. İlaç sürdüler ama iyiyim” dedi.
 
Filmin oyuncularından Ayşen Gruda, gösterim öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Oyuncu, “Cem Yılmaz ile çalışmayı çok istiyordum, o da bana böyle bir proje ile gelince kabul ettim” dedi. Gruda, “Yeşilçam’dan bugüne değişen teknoloji sizi etkiledi mi?” sorusuna “Teknoloji beni bağlamaz, ben çıkar oyunumu oynarım. Eskiden samimiyet vardı, Cem’de de samimiyeti gördüm” yanıtını verdi.
 
Demet Akbağ, galaya oğlu Ali ile birlikte katıldı.
 
Ozan Güven, galaya filmin minik oyuncusu Ataberk Yılmaz’la geldi
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2014, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER