Okan Bayülgen'den Nusret'e sert sözler!

Nusret'e geçtiğimiz yıllarda sosyal medya hesabından sert sözler sarfeden Okan Bayülgen bu kez tv100 ekranlarında yayınlanan 'Uykusuzlar Kulübü'nde ünlü fenomen için tepki dolu sözler kullandı

Kısa süre içerisinde tuzlama (saltbae) hareketiyle dünya çapında bir üne kavuşmayı başaran ve geçtiğimiz günlerde Cannes'ta ödül alan Nusret, bu sefer eleştiri odağı oldu. Ünlü televizyon programcısı Okan Bayülgen, tv100 ekranlarında yayınlanan Uykusuzlar Kulübü programında Nusret hakkında sert konuştu.

Program esnasında bir konuşmasında "Hemen bu aptalca modadan geri dönelim." diye söze başlayan Okan Bayülgen, "Buradan bütün basına söylüyorum bunların kazandıkları paraları övmeyin. Böyle bir aptallığa artık prim vermeyin" dedi.

Sadece Nusret değil: Sözlerine devam eden Okan Bayülgen, "Yerin dibinden gelip de kaç para kazanmış gibi böyle paralara, pullara zenginliklere prim vermeyin. Sadece Nusret değil hepsi..." şeklinde konuştu.

Tepkisini önceden de göstermişti: Öte yandan Okan Bayülgen, geçtiğimiz yıllarda da Nusret hakkında sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunmuş ve şu ifadelere yer vermişti:

"Kucağında kuzu okşama, ölü hayvanları tokatlama, İslam'da binbir dua ile kesilen hayvan etine türlü eziyetler. Bu videoları çocuklarınız izliyor. Ben bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum. Bu Nusret'e para yatıran da, yiyen de, reklam ajansı da, haberini yapan da bu çirkinliğe ortak oluyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER