O Öpücüklere Sinirlendiler

Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinin oyuncularından Begüm Kütük Yaşaroğlu, Özcan Deniz ile partner olup rol aldıktan sonra toplumun ilgisini fark etmeye başladığını anlatırken, kıskanç kadınlarla karşılaştığını söyledi. Yaşaroğlu, “Niye öyle sarılıyorsun, öyle öpmesene, amma öptün, yeter artık’ diye bana kızanlar var” dedi.

O Öpücüklere Sinirlendiler
 
Uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayın yapan ‘Turki Ekstra’ programında ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizinin oyuncuları ile yapılan röportajlar yayınlandı. Dizide ‘Elif’ karakterini canlandıran Hatice Şendil, dizideki olayların Türk geleneklerinde böyle şeyler olmamasına rağmen izleyicinin kendilerini çok samimi bulduğunu, her karakterin çok çaresiz olması ve gerçekten bunu çaresizliğinden yapması çok inandırıcı ve gerçeçi bulunduğunu söyledi. Zeynep Özek’in hazırladığı programda ‘Defne’ karakterini canlandıran Begüm Kütük Yaşaroğlu ise, oyunculuk kariyerinde bu dizide mini etek giydiğini anlatırken, “Galiba öyle küçük küçük etekler giydirmeye devam edecekler” dedi.
 
Begüm Kütük Yaşaroğlu, Arap sunucu Liana Dahdouh’un bir sorusu üzerine bu dizide Özcan Deniz ile partner olup oynadıktan sonra toplumun ilgisinin kendisine attığını belirtirken, şöyle dedi:
 
“Herkes. her kadın, çevremde kiminle konuşuyorsam, Özcan’a bayılıyor. ‘Çok yakışıklı, çok karizmatik, çok yakışıklı, çok güzel gözleri var’ falan diyorlar. Herkes o sahnelerde ‘Figürasyona ihtiyaç varsa ben gelsem bir kere sarılsam, bir kere öpsem’ diye acayip söyleyenler var. Instagram’a mesela bir fotoğraf koyuyoruz, çok acayip kıskançlar. ‘Niye öyle sarılıyorsun, sarılmasana, öyle öpmesene. Dizide amma öptün onu. Yeter be çektiğiniz bu sahneler’ diye bana kızanlar var. Bana şans oldu. Sarılıyor, öpüyorum, öyle sürekli romantik gözlerimin içine bakıyor falan. Güzel yani. Ben kendi adıma mutluyum."
 
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2014, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER