banner9

O Fotoğraf Hakkında Konuştu

Ünlülerin kuaförü ve stil danışmanı olarak tanındı, şimdiyse “İşte Benim Stilim”in sivri dilli jüri üyesi olarak izleyici karşısında.

O Fotoğraf Hakkında Konuştu
Kemal Doğulu, hayatının bilinmeyenlerini Armağan Çağlayan’a verdiği röportajda anlattı: “Amcam, babama ‘Ben bütün masraflarını karşılayıp İmam Hatip’e yazdıracağım bu çocuğu’ dedi. Babam da kabul etti. Ortaokulu İmam Hatip’te okudum.”
 
Biz zengin bir aile değildik. Hatta fakirlik sınırındaydık. Dolayısıyla şımarıklık yapma lüksüne sahip değildim. Babam yoktu zaten, gemilerde çalışıyordu. 10 yıl boyunca evden uzaktı. Oralardan gönderebildiği kadar para gönderiyordu, tabii yeterli değildi. Sonuçta beş kardeşiz. Çocuksun, en basiti kola içmek istiyorsun ama annenin kola alacak parası yok. Ne yapacağım? Hiçbir zaman “Bana para ver” diyecek küstahlıkta bir çocuk olmadım.
 
 
Hep kuaför olmak isterdim ama o hayali gerçekleştirene kadar yapmadığım iş kalmadı neredeyse. Bakkalda çalıştım, bisiklet tamircisinde çalıştım. Terzide, tatlıcıda, tüpçüde, her yerde çalıştım...
 
Amcalarım Çok Dindar İnsanlardır
 
Amcalarım çok dindar insanlardır. Tam benim ilkokuldan mezun olduğum dönem, bir amcam Almanya’dan yaz tatiline geldi. “Bu çocuğu İmam Hatip’e yazdıracağım” dedi. İlkokula 6 yaşında başlamışım, daha 11 yaşındayım, İmam Hatip ne bilmiyorum zaten. Babama telefonla ulaşıp “Ben bütün masraflarını karşılayıp İmam Hatip’e yazdıracağım bu çocuğu” dedi. Babam da kabul etti. Ortaokulu İmam Hatip’te okudum.
 
İmam Hatip eğitimi sayesinde Kur-an’ı Kerim’i okumuş, hatmetmiş oldum. Bütün duaları ezbere biliyorum. Ayrıca Arapça öğrendim. Zaten bizim ailede babaannem, halalarımla Arapça konuşur. Allah’a inancım hep vardı. Elhamdülillah Müslüman bir insanım ve o eğitim Allah’la bağımı daha da sağlamlaştırdı.
 
 
Öykü Serter Benm Yakın Arkadaşım
 
Öykü Serter benim çok yakın arkadaşım. Samimi fotoğraflar paylaşınca “sevgili” diye yapıştırıverdiler. Bir adamla bir kadın Türkiye’de çok sık yan yana ve yakın görüldüğü zaman, sevgili olarak konumlandırılıyor işte. Öyle bir şey yoktu. Sarıldık, fotoğraf çektirdik, o kadar yani. Kalpler, öpücükler hep birbirimize yolladığımız şeyler sosyal medyada. Her şeyi puzzle gibi görüp birleştirdiler. Sadece o değil ki... Yengem Neslihan (Atagül), yani kardeşim Kadir’in sevgilisi, Instagram’da bir fotoğrafımızı paylaştı, olay çıktı. “Vay yengen o senin, nasıl sarılırsın” bilmem ne!
 
 
Kaynak: Hürriyet
 
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER