Norm Ender'den yine çarpıcı açıklamalar!

Yeni şarkısı “Mekanın Sahibi” ile bütün rapçilere diss atan ve ortalığı fena karıştıran Norm Ender, TV100'de Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti'ne konuk oldu

Norm Ender'den yine çarpıcı açıklamalar!

Norm Ender, Ben Fero'dan Demet Akalın'a, Ezhel'den Sagopa'ya kadar önemli açıklamalarda bulundu. İşte Norm Ender'in TV100 ekranında canlı yayında Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti programında yaptığı açıklamalarından satır başları:

BEN FERO'NUN DEMET AKALIN İLE DÜETİ
Bu insanların sanatçı gibi müzisyen gibi pompalanmasına karşıyım. En popüler olduğumuz dönemde bile bize verilen süreler 10 dakikaydı. Eskiden yüzümüze bakmayanlar şimdi neden "Düet yapalım, konserime gel filan" gibi şeyler söylüyorlar. Ne değişti şimdi, ne oldu?

Ben de düet yapabilirim ama ben kimsenin garnitürü olmam. Albümü satsın diye böyle bir şey yapmam. Karma proje olabilir katılırım. Neşet Ertaş teklifi geldi diyelim, onun bir şarkısını seslendireceğim. Elbette yaparım.

EZHEL'İN DÖVMESİ
Ezhel'in dövmesinde "Ah yalan dünya" yazıyor. Neşet Ertaş'ın sözlerinden. Bu olmadı mı? Ben şekilci bir insan değilim. Kimsenin giyimine tarzına karışmam, sadece kelebek konmuş gibi olmuş...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER