banner51

New Model Army

New Model Army 6 ve 7 Aralık'ta İstanbul ve Ankara Jolly Joker Sahnesinde.

New Model Army

 

Jolly Joker Etkinlik Direktörü Sühan Cebeci, 6 ve 7 Aralık'ta gerçekleşecek New Model Army konserinin biletlerinin şimdiden bitmek üzere olduğunu belirtti.
Punk rock müziğin dünyaca ünlü grubu New Model Army, 6 Aralık Perşembe Jolly Joker İstanbul ve 7 Aralık Cuma Jolly Joker Ankara sahnesinde olacak.
Müzik hayatlarında 30 yılı deviren grup çıktıkları dünya turnesinde Türkiye'ye uğrayarak hayranlarına özel bir konser verecek.
Efsanevi kariyeriyle, folk / post-punk akımının temel taşlarından olan kült grup New Model Army, otuz iki yıllık serüveninde, MORE management - Jolly Joker organizasyonu ile iki konser için tekrar ülkemize geliyor. Türkiye’de en son iki sene önce, kariyerinin 30. yılını kutlamak için çıktığı turne kapsamında yine iki konser veren grup, 6 Aralık Perşembe İstanbul ve 7 Aralık Cuma Ankara Jolly Joker sahnelerinde çalacak. 
Jolly Joker Etkinlik Direktörü Sühan Cebeci, New Model Army konserlerinin kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Yaz aylarından bu yana konser için hazırlıklar yaptıklarını belirten Cebeci, New Model Army grubunun 30 yılı devirmelerinin şerefine grubun çok özel bir repertuvarla müzikseverlerle buluşacağını ekledi. Cebeci ayrıca grup için özel bir kulis hazırlığı yaptıklarını belirtti.
New Model Army, bu konserlerde, 32 seneyi ve 14 albümü kapsayan dev repertuvarının sayısız klasiklerini sunacak.
 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2012, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER