Nesrin Cevadzade'den estetik açıklaması!

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaparken görüntülendi. Neşeli halleri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu, yeni projeleri ve geçtiğimiz günlerde yaptığı estetik açıklamaları ile ilgili konuştu

Nesrin Cevadzade'den estetik açıklaması!

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, yeni bir dizi projesi ile ekranlara dönmeye hazırlandığını söyleyen Nesrin Cavadzade, dizi ile ilgili bilgiler vermekten kaçınarak, “Sürpriz bir proje olacak, çok yakında herkes görecek zaten. Hayırlısı olsun bakalım artık. Yaz ayında ise bir sinema projesi ile izleyicilerin karşısına çıkmayı düşünüyorum" dedi. 


"DİZİDEKİ ROLÜM BİTMİŞTİ"

Nesrin Cavadzade, Hazal Kaya ile sorunları yüzünden setten ayrıldığı iddialarına kaçamak cevap vermesi dikkat çekti. Ünlü oyuncu, ısrarlı sorulara, "Dizideki rolüm bitmişti. O yüzden bıraktım" demekle yetindi.


Geçtiğimiz günlerde yaptığı "Estetiğim yok, şekeri kestim" açıklamasından sonra kısa zamanda sosyal medyada topa tutulan Cavadzade, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu.  


"İNSANLAR 'BURNUNU DA MI SQUAT İLE KALDIRDIN' DİYOR"

Cavadzade, "Bu haberler bana çok saçma geliyor. Ben her zaman doğal güzelliğimle anılıyorum. Hatta şimdi spora gidiyorum. Ben haftanın 6 günü spor yapan birisiyim, insanlar 'Burnunu da mı squat ile kaldırdın?' diyorlar ama burnum hala çok büyük, patlıcan gibi. Rahat olsunlar" dedi. 


Güzel oyuncu, röportajın ardından alışverişine kaldığı yerden devam etti. 

Kaynak: Habertürk

YORUM EKLE

banner47