banner51

'Nasıl Bir İyilik Yaptığımı Bilemiyorum'

Oyuncu Seda Güven, kısa süre önce evlendiği eşi Kerem Cem’e duyduğu sevginin giderek arttığını belirtirken, "Kerem Cem’i karşıma çıkartacak nasıl bir iyilik yapmış olabilirim diye düşünüyorum" dedi.

'Nasıl Bir İyilik Yaptığımı Bilemiyorum'
Selma Güven, uydu aracılığı ile Kuzey Afrika ve Ortadoğu ülkelerine yayın yapan MBC4 kanalı için Zeynep Özek’in hazırladığı ’Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan Güven, İstanbul ve özellikle İstanbul Boğazı’nı çok sevdiğini anlattı.
 
Halen aynı kanalda yayınlanan ’Kurt Seyit ve Şura İstanbul’ dizisinde ’Valentina’ karakterini canlandıran Selma Güven, St. Petersburg’ta başladıkları çekimleri 2 ay gerçek mekanlarda tamamladıktan sonra döndüklerini anlatırken, Farah Zeynep Abdullah’ın rolünü çok iyi ve inandırıcı oynadığını belirtirken, saçını kesme nedenine ilişkin, "O dönemde gerçekte yaşananlar, göçlerde Bolşevik isyanı ile gelen Rus kadınlarda bitlenmeden dolayı kısa saç modası zorunlu oluşuyor. O nedenle saçımı kesmek zorunda kaldık" dedi.
 
Kısa süre önce evlendiği Kerem Can’a duyduğu sevginin giderek yükselen bir grafikte olduğunu ifade eden Selma Güven, şunları söyledi:
"Kerem Cem karşıma çıkartacak nasıl bir iyilik yapmış olabilirim?’ diye düşünüyorum. Her geçen gün onu biraz daha gördükçe bir başka özelliğini gördükçe daha çok seviyorum. ’Hayatımın aşkını buldum’ diye düşünüyorum. Umarım hayatımız boyunca çoluk çocuğumuzla devam eder. Onun şu sıralarda çekimleri daha yoğun. Ona ayak uydurmak zorunda kalıyorum. Rusya’da 2 ay birbirimizi göremedik. Kıskanç bir çift değiliz. Birbirimizi o duruma düşürmüyoruz. Bir erkekte öncelik verdiğim şey;  karşısındaki kadına nasıl davrandığını bilmesi nezaketli ve karşısındaki kadını önemseyen olması."
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER