Murat Övüç, Yeşim Salkım'a sahnede küfür etti!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç sahneden şarkıcı Yeşim Salkım'a açıkça cinsiyetçi küfür etti

Murat Övüç, Yeşim Salkım'a sahnede küfür etti!

Murat Övüç'ün videosunu paylaşan Yeşim Salkım "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular" ifadeleriyle tepki gösterdi. Murat Övüç'ün Yeşim Salkım hakkındaki çirkin ifadeleri sosyal medyada da tepki topladı.

İnstagram hesabından paylaştığı videolarda kadınlar başta olmak üzere sık sık cinsiyetçi hakaretler ve küfürler eden Murat Övüç, bu kez daha önce de polemik yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'ı hedef aldı.

SAHNEDE YEŞİM SALKIM'A KÜFÜR ETTİ
Murat Övüç, sahnede şarkı söylemeden önce yaptığı konuşmada, "Bir tane şarkıcı var o... Beni kadın düşmanı ilan etmiş. Bütün mağdur kadınların yanındayım. Seni o..." diyerek açıkça Yeşim Salkım'a küfür etti.

Aynı küfrü art arda kullanan Övüç'e Yeşim Salkım'dan tepki geldi. Övünç, Salkım'a küfrederken orada bulunan dinleyicilerin gülmesi ise tepkilere neden oldu.

Öte yandan, Murat Övüç'ün Yeşim Salkım'a küfrettiği görüntüler Twitter'da gündem oldu.

YEŞİM SALKIM: KEŞKE AĞZINDAN ÇIKANI DUYSAN
Murat Övüç'ün kendisine küfür ettiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Salkım, "Yorum sizin... 'Nerede mağdur kadın var, ben yanındayım' diyen bu zavallı sizlere emanet. Ben çok şükür hiç o ağzına aldığı küfürle anılmadım. Şimdi Murat Övüç keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü. Senin gibileri yok oldular; yazık sana" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER