Müjdat Gezen'in pasaportuna el konuldu!

Sanatçı Müjdat Gezen'in yurtdışına çıkmak için geldiği Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pasaportuna el konuldu

Müjdat Gezen'in pasaportuna el konuldu!

Gezen'in avukatı Celal Ülgen daha sonra yaptığı açıklamada kendisinin Emniyet'ten arandığını duyurarak " Sistemsel bir hata olduğunu ve Müjdat Gezen'in yurt dışına çıkabileceğini, pasaportunu derhal vereceklerini söylediler. Özür de dilediler." ifadelerini kullandı.

Müjdat Gezen'in avukatı Celal Ülgen sosyal medyadan yaptığı açıklamada Gezen'in pasaportuna el konulduğunu duyururken, "Büyük rezalet yurt dışına çıkış yasağı kaldırılan Müjdat Gezen şu anda yurt dışına çıkamıyor çünkü pasaportu iptal edilmiş. SABIHA Gökçen’de pasaportuna el konuldu ve geri dönüyor." ifadelerini kullandı.

ÜLGEN: SİSTEMSEL BİR HATA OLMUŞ

Ülgen daha sonra yaptığı açıklamada ise Emniyet'ten arandığını belirterek "Evet şu anda Emniyet Müdürlüğünden aradılar. Sistemsel bir hata olduğunu ve Müjdat Gezen'in yurt dışına çıkabileceğini, pasaportunu derhal vereceklerini söylediler. Özür de dilediler. Bu nedenle Basın toplantısı iptal. Müjdat Gezen oyuna yetişmeye çalışacak." ifadelerini kullandı.

Katıldıkları bir televizyon kanalındaki sözleri nedeniyle, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, sanatçı Metin Akpınar’la birlikte ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ suçundan soruşturma başlatılan sanatçı Müjdat Gezen’in adli kontrol kararı ve yurtdışına çıkış yasağı verilmiş, alınan karar 23 Ocak'ta kaldırılmıştı.

Kaynak: Mynet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER