Miniklerin Dostluğu Gülümsetiyor

Sevginin mucizeleri insanı hayretler içinde bırakıyor. Yaradılışları gereği birbirlerinden çok büyük farklılıklar taşıyan hayvanların inanılmaz dostluğu görenlerin yüzünü gülümsetiyor.

 

Çoğu kez birbirleriyle anlaşamaz dediğimiz hayvanların müthiş dostluk görünüleri görenleri şaşkına çeviriyor. Kendi küçük dünyaları içinde sıkı bir bağ kuran ve neşe içinde oyunlar oynayan miniklerin sempatik tavırları, gündelik yaşamın stresi içinde, yüzümüzü güldürmeyi başarıyor. İngiltere'nin Glasgow kentinde eşine ancak çizgi filmlerde rastlanabilecek bir dostluk yaşanıyor. Doğada bir araya gelmeleri neredeyse tamamen imkansız olan bir yavru aslanla bir tavşan ve bir köpek duyulmamış bir muhabbet sergiliyor. Özellikle de minik aslan Simba ile tavşan Thumper'ın aralarındaki doğal farkı bir yana bırakıp sarmaş dolaş dolaşıp uyumaları görenleri hayretlere düşürüyor.

Amerika'nın Güney Carolina eyaletinde çekilen bu görüntüler ise internette tıklanma rekorları kırıyor. Kumların üzerinde suya gitmek için çaba harcayan yengece havlayarak çevresinde dolaşan ve ne yapacağını kestirememesinden dolayı müdahale edemeyen köpeğin, gelen dalgayla birlikte yengeci kaybetmesi, sahibinin kamerasıyla an be an kaydediliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2012, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER