Metin Arolat’ın şaşırtan görüntüsü!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı 2.Sayfa programında verdiği kilolarla dikkat çeken Metin Arolat'tan çok konuşulacak bir paylaşım geldi.

Metin Arolat’ın şaşırtan görüntüsü!

Yaklaşık 4,5 - 5 ay gibi kısa bir sürede istediği görünüme kavuşan Arolat, paylaştığı fotoğrafla mutluluğunu dile getirdi.

Ünlü şarkıcı fotoğrafının altına şunları yazdı: Yağ mağ aldırmadan, mide ameliyatı mameliyatı olmadan sadece güvendiğin, bilen birinin tavsiyelerine uyarak 4,5- 5 ay arası ‘21'inci kiloyu verme mutluluğu’ diye çoktan unuttuğum bir şey varmış.

Sanırım içimden irice bir dana koşarak çıktı ve ardına bakmadan kaçtı. Didem’im sana hayatımın teşekkürünü borçluyum.

İçimdeki o giderek kök salan, miskinleşen, tembelleşen, kendini sevmemeye başlayıp, mutlu numarası yapan adam da o dananın sırtına bindi ve onunla birlikte gitti resmen.

Benden uzak, birlikte mutlu olsunlar inşallah... Özendiğim o pozu sonunda ben de verdim uleyn... Azmime alkış çığlık kıyamet isterim yeminle...

SABAHLARI İKİ HASLANMIŞ YUMURTA YİYORUM!
Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan Metin Arolat nasıl kilo verdiğini şu sözlerle açıklamıştı.

98 kilo olarak diyete başladım, şu anda 78 kiloyum. Çok güzel eğittim kendimi. Haşlanmış iki yumurta ile güne başlıyorum ve acıktıkça su içiyorum. İlk bir hafta çok önemli. Bir hafta açlığa dayanıyorsunuz ondan sonra da acıkmamaya başlıyorsunuz.


 

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER