'Meryem Uzerli, sosyal medyada aktif olmayı seviyor'

Milliyet yazarı Özay Şendir, bugünkü köşe yazısında Meryem Uzerli'nin sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafları konu aldı ve Meryem Uzerli, rezil de olsam gündemde olayım diyenlerden biri değil' dedi.

'Meryem Uzerli, sosyal medyada aktif olmayı seviyor'

İşte Özay Şendir'in köşe yazısı;

Meryem Uzerli iş mi arıyor?

Bugüne kadar en az üç kere yazdım Meryem Uzerli’nin sosyal medya kullanma konusunda çok başarılı ve örnek bir isim olduğunu.
Geçmişte, bir gün farklı farklı renklerdeki peruklarla dört kare fotoğrafını paylaşmış, Türkiye’de dört bin bilmem kaç yerde haber olmuştu.
Son paylaşımı da bir sürü yere yayıldı, hatta ‘Meryem Uzerli’den üstsüz paylaşım’ diye haber oldu.
Üstelik haberler yapılırken, altına ‘Meryem Uzerli uzun zamandır bir projede yer almıyor’ ibareleri de eklenmiş ya, çok güldüm.
Emin olun o fotoğraflarla iş, proje falan aramıyor Uzerli. Kaldı ki, bir dizide olmaması işsiz olduğu anlamına da gelmiyor.
Aksine dünyanın bir sürü yerine uçuyor yine işiyle ilgili, global bir ajans kayıtlı, oradan oraya koşturuyor.
Paylaşılan kareler biraz kendini hatırlatma, biraz sosyal medya hareketliliği sağlama amacı taşıyor olabilir en fazla.
Hesabını ürün tanıtmak için değil, sadece kendini tanıtmak için kullanan birisi. 
Üstelik kendi çektiği siyah-beyaz fotoğraflar için ayrı bir sosyal medya hesabı daha açtı, yani seviyor sosyal medyada aktif olmayı.
Sonuç mu? Bir projede yer alabilmek için “Rezil de olsam gündemde olayım” diyenlerden biri değil Uzerli, o yüzden omuz dekoltesinden yola çıkıp iş aradığını söylemek de doğru değil...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER