banner51

Mermerci'den 'Anoreksiya' Açıklaması

2013 yılında televizyoncu Cem Aydın ile evlenen ve 2015'te ikiz kızları Lal ve Mila'yı dünyaya getiren Derin Mermerci, zayıflığıyla ilgili yapılan yorumların artması üzerine açıklama yapmak zorunda kaldı.

Mermerci'den 'Anoreksiya' Açıklaması
İşte Derin Mermerci'nin derinmermerci.com'da kaleme aldığı açıklama:
 
 Uzun zamandır düşünüyorum...Bu konuya girmeli miyim? Yoksa duymazlıktan mı geleyim diye?Her geçen gün zayıflığımla ilgili daha çok yorum duymaya ve okumaya başladım...Bekli zamanı gelmiştir.
 
 
"Kilo Farkım 3 Kg"
 
1) Korkmayın; anoreksik değilim.
2) Üzülmeyin; MS hastası da değilim.
 
Çok şükür elimden geldiğince doğru beslenmeye dikkat eden bir insanım. Zayıf olmak ayrı. Anoreksik olmak çok çok ayrı bir durum. Doğum öncesi ve sonrası kilo farkım 3 kg. İkiz çocuk annesi olmak kolay değil; ikiye bölünüyorsunuz.
 
"Zayıflığım Genetik Yapımdan"
 
Bu süreçte ne zaman vakit bulursanız; yaşamak için yemek yiyen, uyku düzeni farklı bir sisteme geçen, beden yorulsa da kafada bir sürü soru yahut endişe olduğu için, kısacası evladını en iyi şekilde en doğru ortamda büyümesini hayal eden her annenin geçtiği süreçten geçildiği için; bir bakıyorsunuz ki eskiye göre azalan o birkaç kilo, insanların gözünde seni sağlığı bozulmuş bir insan yapmış.
 
Tekrar söylüyorum: Zayıflığım, genetik yapımdan, biraz fazla koşuşturmaktan, biraz da sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmiş olmamdan kaynaklanıyor.
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER