MasterChef Türkiye son bölümde eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye yarışması dün akşam 17. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Her geçen hafta tansiyonun daha da yükseldiği MasterChef Türkiye’nin son bölümünde önce takım kaptanları belirlendi, ardından eleme adayları ortaya çıktı

MasterChef Türkiye son bölümde eleme adayları kimler oldu?

Peki, MasterChef son bölümde eleme adayları kimler oldu? İşte, son bölümde yaşananların kısa bir özeti
MasterChef Türkiye'nin bu haftaki takım kaptanları nefes kesen bir mücadele sonucunda netleşti. Beyaz Takım’ın kaptanı yarışmanın en çok konuşulan ismi Murat; Kırmızı Takım’ın ise yarışmanın en hırslı isimlerinden Kerem oldu. İki takım arasındaki mücadeleyi ise Beyaz Takım kazandı. 

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de bu hafta dokunulmazlığı kazanan isim ise Kırmızı Takım’ın bu haftaki kaptanı Kerem oldu. Böylece Kerem bir hafta daha yarışmada kalmayı garantiledi. 

 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Yarışmacı sayısı 10’a düştüğü için kural değişikliğine gidildi. 17. bölümden itibaren eleme potasına 4 değil, 3 eleme adayı gidecek. Kaptanlık yarışmasını kazanan mavi takım kaptanı olunca, ilk turda bir değil iki takım üyesini seçebilecek. MasterChef Türkiye'de bu hafta yapılan oylama sonucu belirlenen ilk eleme adayı Tuğçe oldu. Fenomen yarışmanın bu akşam ekrana gelecek 18. yeni bölümde bir kişi daha hayallerine veda edecek.


YENİ BÖLÜMDEN İLK GÖRÜNTÜLER

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 18. bölüm fragmanını yayınladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan yarışmada kritik bir oyun oynanacak ve ardından bir kişi yarışmaya veda edecek.

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER