MasterChef Türkiye'de ilk yarışmacı kim oldu?

MasterChef Türkiye'de final turu elemeleri başladı. MasterChef'te yarışmacılar, son 16 isim arasına girebilmek için karşı karşıya geldi

Final turuna kalan 28 yarışmacı, MasterChef Türkiye jürisi karşısında zor bir sınav verdi. Final turunun ilk gününde iki aşamayı da geçen bir yarışmacı, MasterChef 2020'nin ilk 16 yarışmacısından biri oldu. 

MasterChef Türkiye, 3 Ağustos Pazartesi akşamı 14. bölümü ile ekrana geldi. MasterChef 2020 ana kadrosunu oluşturacak 16 yarışmacı kim olacak merak ediliyordu. MasterChef’te haftanın ilk oyununda günün kazananı belli oldu ve şeflerden MasterChef 2020 ana kadrosu yarışmacısı önlüğünü aldı.

MASTERCHEF FİNAL TURU SON ALTISINA KİMLER KALDI?
MasterChef Türkiye’de bu akşam 14 kişilik ilk grupta yarışmacılar talaş böreği yaparak yarıştı. MasterChef Türkiye final turu başladı. Son 28 yarışmacı, on dörtlük kişilik iki gruba ayrıldı. Bu gruplardan ilki ile bu akşam yarışmada iki oyun oynandı. Bu oyunlardan ilkinde klasik bir yemek talaş böreği yapılması istendi.

MASTERCHEF 2020 ANA KADROSUNA GİRMEYİ KİM BAŞARDI?
Sonraki oyunda ise bu altı yarışmacıdan verilen ana malzemesi kayısı olan yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Günün sonunda ise bu oyunu kazanan isim belli oldu. MasterChef Türkiye jürisi tadım sonunda Didem Devay'ın en zayıf tabağa sahip olduğunu açıkladı. Beşinci olan isim Ayyüce Kamit, dördüncü sıradaki Esra Tokelli, 3. olan ismi Özgül Coşar olduğunu açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 09:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER