MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? Yarı final haftasında müthiş mücadele!

MasterChef Türkiye yarışması 11 Aralık Salı akşamı 30. yeni bölümüyle ekrana geldi.

MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elendi? Yarı final haftasında müthiş mücadele!

MasterChef'te bu hafta elenen isim belli oldu. Son bölümde takımlar krokan bush pastası yapmak için mücadele etti. Finale kısa süre kala heyecan doruktaydı. Haftanın ilk eleme adayı Meltem olmuştu. Yeni bölümde Kerem ve Hakan da eleme adayı oldular. Kerem, Hakan ve Meltem arasından bir isim final haftasını göremeden yarışmaya veda etti. Peki MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye 30. yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarı final heyecanının yaşandığı MasterChef'te elemeye kalan Kerem, Hakan ve Meltem finale kalabilmek için ter döktü.

TAKIM OYUNUNU KİM KAZANDI?
MasterChef'in usta şefleri Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu, ünlü pasta şefi Feyzullah Aksoy'u programa konuk aldı. MasterChef Türkiye son bölümde kırmızı ve mavi takımlar krokan bush pastası yapmak için yarıştı. Takım oyununu kırmızı takım kazandı. Son bölümde, yarı finale kalan yarışmacılar da kaptanlık oyununda hünerlerini sergiledi. Kaptanlık yarışında kazanan isim ise Kerem oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE'YE KİM VEDA ETTİ?
MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı yarışmacıların ve şeflerin birbirlerine puan verdikleri oylama sonucu belirlendi ve haftanın ilk eleme adayı 41 puanla en az puanı toplayan Meltem oldu. Salı akşamı yayınlanan bölümde Meltem'le birikte Kerem ve Hakan da elenmemek için mücadele etti. Ancak finalde arkadaşlarına göre en az puanı alan Hakan yarışmaya veda eden isim oldu.

Yarışmada Uğur ve Atakan arasında ise gerilim yaşandı. Uğur ve Atakan'ın karşılıklı atışması stüdyoda gergin anlar yaşanmasına neden oldu.

Kaynak: Mynet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER