MasterChef Türkiye'de bir ilk yaşandı!

MasterChef Türkiye'de final turu elemeleri sırasında herkesi şaşırtan bir olay yaşandı

MasterChef Türkiye'de bir ilk yaşandı!

MasterChef final turuna kalmayı başaran isimlerden olan Dilara Türüt, yarışmadan çekilmek istediğini söyledi. MasterChef'te bir ilk olan bu talep karşısında şefler ve diğer yarışmacılar büyük şaşkınlık yaşadı. MasterChef'ten kendi isteğiyle ayrılan Dilara Türüt, " Ben bu meslekte ilerlemek istiyorum ama kendi adımı daha da fazla düşürmeden ayrılmak istiyorum" dedi.

MasterChef Türkiye 2020'nin yeni bölümündeki eleme turunda yarışmacılar, ana kadroya girebilmek için yarıştı. Şeflerin istediği vişneli köfteyi yeteri kadar iyi yapamayan Dilara Türüt, ikinci tura kalamadı.

"BURASI KURTLAR SOFRASI VE..."
Dilara'nın bu turun ardından söyledikleri ise herkeste adeta şok etkisi yarattı. MasterChef'te bir ilk yaşandı ve Dilara yarışmadan çekilmek istediğini belirtti. Mutfak bilgisinin yarışmaya yetmediğini ve yeniden hazırlanıp gelmek istediğini belirten Dilara "Şefim ben daha fazla devam etmek istemiyorum. Ben bu meslekte ilerlemek istiyorum ama kendi adımı daha da fazla düşürmeden, sizin de izniniz olursa devam etmek istemiyorum. Kurtlar sofrası burası. Hem mutfak bilgim, hem de duygusal olarak kendimi geliştirip öyle gelmek gerekiyormuş. Kendimi daha iyi geliştirip, daha sonra tekrar karşınıza çıkacağım" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER