MasterChef ne zaman başlayacak?

TV8'in sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'nin yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

MasterChef ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı, MasterChef yeni sezon çekimlerinin başladığını açıkladı ve yayın tarihini de duyurdu. Survivor 2020 finalinin ardından TV8 ekranlarında, Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu MasterChef'in yeni sezonu yayınlanmaya başlayacak. Peki MasterChef Türkiye 2020 yeni sezon bölümleri ne zaman ve hangi gün yayınlanacak? İşte MasterChef yeni sezon tarihi.

TV8'de geçen sezon büyük ilgiyle izlenen MasterChef yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Bu yıl rekor sayıda başvurunun yapıldığı MasterChef'in 3. sezonu için geri sayım başladı. Survivor konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, Dominik'e gelmeden önce Türkiye'de MasterChef yeni sezon çekimlerine katıldığını açıkladı.

Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin 14 Temmuz Salı günü final yapacağını belirterek, 17 Temmuz Cuma akşamı ise MasterChef Türkiye'nin yeni sezon bölümünün yayınlanmaya başlayacağını duyurdu.

MASTERCHEF JÜRİSİ DEĞİŞMEDİ!
MasterChef 2020'de ilk ay yarışmacı seçmeleri ekranlara gelecek. MasterChef'in yeni sezon jürisinde ise yine Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER