MasterChef'in yeni yarışmacısı belli oldu!

MasterChef Walison, yeni haftanın yedeklerden ana kadroya giren yarışmacısı oldu. MasterChef Türkiye’nin ilk elemelerinde dikkat çeken yarışmacı, final turunu geçememişti. Peki Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte MasterChef’in yeni yarışmacısı Walison Fonseca hakkında merak edilenler.

MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacısı Brezilyalı Walison Fonseca oldu. Walison Fonseca, MasterChef Türkiye'nin 21 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde, yedeklerden yarışmaya katılacak. Walison Fonseca, MasterChef final elemelerinde yarışmaya veda etmişti.

MASTERCHEF WALİSON FONSECA KİMDİR?

Brezilyalı Walison Fonseca, Santos Sao Paulo doğumlu ve 35 yaşında. 18 yılı oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yapmış. Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşamış.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş biliyor. Walison Fonseca yarışmada kendisini "Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum, kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum" sözleriyle tanıtmıştı.

Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER