Magazin gündemi bu ihanet haberiyle sarsıldı

Tuncay Şanlı, 2016 yılından bu yana Melis Sayım ile aşk yaşıyordu. Ancak hamile sevgilisini aldattı

Tuncay Şanlı, 2016 yılından bu yana Melis Sayım ile aşk yaşıyordu. Ancak Tuncay Şanlı, aynı kanalda çalıştığı dün spor spikeri ile ele ele görüntülenerek hamile sevgilisine ihanet etti. Doğuma 4 gün kala Melis Sayım ihanetle sarsıldı.

MELİS SAYIM, İHANETLE SARSILDI

Futbolu bıraktıktan sonra BeinSports'ta yorumculuk yapan eski milli futbolcu Tuncay Şanlı, 9 aylık hamile sevgilisi Melis Sayım'ı aldattığı ortaya çıktı. Doğuma 4 gün kala Melis Sayım ihanetle sarsıldı. Ancak eski futbolcunun dün spor spikeri Seyhan Şaşko ile ele ele görüntülenerek hamile sevgilisine ihanet etti. Aldatma haberleriyle ilgili Duymayan Kalmasın programına konuşan Melis Sayım, ''Tuncay'a Seyhan Şaşko'yu sorduğumda sadece iş arkadaşım, ispatlarım demişti.'' ifadelerini kullandı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİLER

Öte yandan Tuncay Şanlı, üç ay önce baş başa yemek yerken görüntülendiği BeinSports’un sunucusu Seyhan Şaşko ile önceki akşam yürüyüşe çıktı. Çengelköy’deki ünlü bir dondurmacıdan alışveriş yapan ikili, objektifleri görünce şaşırdı.

El ele görüntülenen çift, muhabirleri görünce kendilerine çeki düzen verdiler. Daha sonra kendilerini çeken gazetecilere ‘Kolay gelsin’ diyen çift, yürüyüş temposunu arttırarak oradan ayrıldı.

SEREN SERENGİL EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

Melis Sayım, Seren Serengil'e desteğinden dolayı instagman hesabından teşekkür etti.

''Oğlumu dünyaya getirmeye saatler kala bunları yazmak çok ağır gelse de maalesef komik ve talihsiz bir avukat açıklamasıyla bana yapılanlar örtbas edilmeye çalışılmaktadır. Ama inanın şu anda bunlarla ilgilenmiyorum, sadece oğlumu sağlıkla dünyaya getirme çabasındayım. Gerçekler anlatılanlardan çok farklı bununla ilgili benim de avukatım gerekli açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacaktır... Ama şu an herkesin bilmesini istediğim ve bunu da söylemekten asla sakınmayacağım bir durum vardır ki , o da ne yiyorsun ne içiyorsun iyimisiniz sorusunu çocuğumun babası yerine bana hergün dostum Seren Serengil sormuştur. Onun desteği sayesinde bir mağaza açıp şu anda ordan yaptığım kazançla hayatımı devam ettirmekteyim. Elbiselerimi giyerek tvlere çıkıp bana destek olduğu için ben ürünlerimi satabildim ve hamilelik sürecimi de onun sayesinde daha rahat geçirebildim. Bana dosttan öte bir kardeş gibi davranmıştır. Ben iki yıldır o programa Seren elbiselerimi giydiği için gidiyorum ne hamile olduğum haberini verdiler, ne de bir gün dahi bu durumdan faydalanmaya çalıştılar. Doktora giderken Seren yanımdaydı, ağlarken Seren yanımdaydı. Psikolojimi düzeltmek için saatlerce o benimle konuştu ona da bu fotoğraflar servis edildi ama kullanmadı hepsinin yazışmaları da bende mevcut... Ona beni ve Ömer’in geleceğine bu denli sahip çıkmasından ötürü herkesin önünde teşekkür etmek isterim, o herzamanki gibi yine doğrunun ve haklının yanında durdu, doğru kadınların savunucusu oldu. Demek bugün de sıra bendeymiş...''

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER