banner9

Londra Tatilini Kabul mü Etti?

"Ufak Tefek Cinayetler" dizisinin başrol oyuncularından Bade İşçil, Londra'da tatil yapıyor. Güzel oyuncunun, eski eşi Malkoç Süalp'ın "yılbaşında Paris tatili" teklifini geri çevirmesi ardından, Londra'ya gitmesi "Bade acaba Malkoç ile Londra'da mı buluştu?" sorusunu akıllara getirdi.

Londra Tatilini Kabul mü Etti?

Oyuncu Bade İşçil Londra'ya yılbaşı tatili için gitti. Bu sezon yayınlanmaya başlayan ve hızlı bir çıkış yakalayan "Ufak Tefek Cinayetler" dizisinin başrol oyuncuları arasında yer alan İşçil'in Londra seyahati "Bade acaba Malkoç ile Londra'da mı buluştu?" sorusunu akıllara getirdi. Zira oyuncu geçtiğimiz hafta eski eşi Malkoç Süalp'ın "yılbaşında Paris tatili" teklifini geri çevirmişti. Diğer yandan akıllara bu sorunun gelmesinin en büyük nedeni oyuncunun geçtiğimiz yaz Bayram tatilinde eşi Malkoç Süalp ile kısa süreli bir barış yaşadıktan sonra çiftin oğulları Azur ile Londra'ya gitmiş olması. Çiftin Londra hayranı olduğu da biliniyor.

EMMY ÖDÜLLÜ AKTRİS JOAN COLLINS İLE BİRLİKTE 
"Ufak Tefek Cinayetler"in Pelin kararkterini canlandıran Bade İşçil, Londra'da keyifli anlarını ise Instagram adresinden takipçileriyle paylaşıyor. İşçil Londra'da Altın Küre ve Emmy Ödüllü sahipli ünlü İngiliz aktris Joan Collins ile bir araya geldi. "Güzellik" notuyla birlikte çekildikleri bir fotoğraf karesi paylaşan Bade İşçil'in oldukça mutlu görülüyor.

JET-SET İSİMLERİN UĞRAK DURAĞI SEXYFISH LONDON İLK DURAĞI
İşçil'in Londra'daki bir sonraki durağı İngiltere'nin jet-set isimlerinin sık sık ziyaret ettiği ünlü restoran Sexyfish London oldu.

WINTER WONDERLAND'DA STRESS ATTI 
Bade İşçil Londra seyahatine, Londra'daki Kraliyet Parkları'nın en büyüklerinden biri olan Winter Wonderland'da devam etti. Yılbaşı sebebiyle büyük bir kermes ve ışıltılı bir lunapark alanı kurulan Winter Wonderland'da ünlü oyuncu etrafı gezdi, bol bol stres attı.

Kaynak: Mynet

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER