'Kutsi'yle Beraber Değilim'

Feyza Çıpa, Kutsi’nin eşi Sinem Bayraktutar’ın “Kocam, Feyza için evi terk etti” iddiasına tepki gösterdi: “Kutsi’yle beraber değilim.”

'Kutsi'yle Beraber Değilim'
2008 yılında evlenen ve kısa süreli bir ayrılığın ardından yeniden bir araya gelen Kutsi ile Sinem Bayraktutar’ın evliliği üzerinde yine kara bulutlar dolaşıyor. Çift, bir kez daha ihanet iddiasıyla gündemde.
 
5 yaşında bir kızı bulunan ve ikinci çocuğuna hamile olan Bayraktutar, Kutsi’nin daha önce de adının aşk dedikodularına karıştığı oyuncu Feyza Çıpa için evi terk ettiğini öne sürdü. “Feyza Çıpa’ya döndüğünü biliyorum, telefon aramalarından yakaladım. Kutsi, kızımızı ve doğacak çocuğumuzu bırakıp gitti.
 
Hamile kadına merhamet etmeyen biri o” açıklamasıyla gündeme gelen Bayraktutar, dün telefonla bağlandığı televizyon programında da eşine boşanma davası açtığını söyledi: “Kutsi daha önce de ihanet etti, evden gitti. Sonra dönmek istedi, ikinci kez şans verdim. Ne Kutsi’yi ne de Feyza Hanım’ı suçluyorum. Burada tek suçlu var; o da benim. Çünkü ikinci kez affettim. Bana bunun yapılmasına izin verdim.”
 
Ailem Bunları Kaldırmaz
Feyza Çıpa ise Sinem Bayraktutar’ın iddiasına tepki gösterdi. Kutsi’yle ilişki yaşamadığını söyleyen genç oyuncu, şöyle konuştu: “Gerçekten bu işten artık çok sıkıldım.
 
Bu çirkinliğin içinde olmak istemiyorum. İlk haberler çıktığında konuşmadım ama kötü bir duruma düşmemek için ilk ve son kez açıklama yapıyorum; ben Kutsi’yle beraber değilim. Bu haberler çıktıkça da çok üzülüyorum. Benimle ilgili yapılan açıklamalar çok saçma ve birbirini tutmuyor. Benim bir ailem var ve gerçekten bunları kaldırabilecek durumda değiller.”
 
Toruna Hasret Kaldık
Kutsi’nin yakın çevresinin iddiasına göre; evlilikte yaşanan sorunun nedeni ihanet değil, Sinem Bayraktutar’ın eşinin ailesiyle anlaşamaması.
 
Dün “2. Sayfa” programına telefonla bağlanan Kutsi’nin annesi Hatice Karadoğan da gelini için “Onun yüzünden oğlumuza ve torunumuza hasretiz. Bizimle hiçbir şekilde konuşmuyor” dedi. Aynı programa konuşan Bayraktutar ise iddia hakkında yorum yapmadı: “Kutsi’nin anne ve babasıyla ilgili tek kelime etmek istemiyorum. Bunlar özeldir, bana kalsın.”
 
Evden Ayrıldım
Kutsi’nin yakınlarına “Aramızdaki özel sorunları çözemediğimiz için evden ayrıldım. Bir arada olursak birbirimizi daha fazla yıpratacağımız düşündüm. Ama bu sorunların kesinlikle üçüncü şahıslarla ilgisi yok” dediği söyleniyor.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER