Küçük Hayallerim de Benimle Büyüyor

‘Lale Devri’ dizisiyle parlayan Serenay Sarıkaya, “Yaptığım her şeyde başarılı olmaktı gayem. Şimdi oyunculukta bunu başardığımı hissediyorum” diyor. Sarıkaya, ilişkiler konusundaysa “Aşık olduğumda hayatımdaki adam için her şeyi yaparım” ifadelerini kullanıyor.

Küçük Hayallerim de Benimle Büyüyor

ABD’ye gitmeye hazırlanan Serenay Sarıkaya’nın gündeminin birinci sırasında bu seyahate dair planları yer alıyor. Daha önce annesinden uzun süre ayrı kalmadığını belirten güzel oyuncuyu, bu kararında tedirgin eden tek şey de bu. Kendi deyimiyle ‘şaşkın’   olduğu bir dönem geçiren  Sarıkaya, kendini bu duygu durumundan kurtarmaya  çalışıyor.

Genç yaşına rağmen   ne istediğini bilen, her   adımını profesyonelliğe  doğru bilinçli atan genç bir kadın Sarıkaya. Başarılı oyuncu, bu kadar güçlü durabilmesinin mimarını net cümlelerle anlatıyor; “Annemle babam, ben altı yaşındayken  ayrıldı ama annem o kadar  keyifli ve güçlü bir kadın ki  bana bu süreci hiç hissettirmedi ve sayesinde şahane bir   çocukluk geçirdim. O döneme  dair şunu hatırlıyorum; hayatta  tek gayem yaptığım her şeyde  başarılı olmaktı. Bu durum, öncesinde spor ve dans için geçerliydi, şimdilerdeyse oyunculukta bunu başardığımı hissediyorum. Küçük hayallerim de benimle büyüyor  ve ben onları gerçekleştirdikçe  büyüdüğümü hissediyorum.”
 
Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2012, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER