Köstenceli'yi Diri Diri Yaktı

Show TV'nin izlerken nefesleri kesen dizisi İçerde 10. bölümüyle ekranlara geldi. Heyecanın dorukta olduğu İçerde'de bakın bu hafta neler oldu?

İçerde'nin 10. bölümünde; Sarp kendisine ve Celal'e oynanan oyunun aktörlerini artık biliyordur. Güzel bir tezgah kurarak hem Alyanak'ı hem de Köstenceli'yi bitirmenin peşindedir. Celal, ortaya çıkmış ve ailesinden başka yaşadığını herkesten gizlemiştir. Ailesi ise hala Celal ölmüş gibi davranır.
 
Sarp ise Alyanak'ın bütün planları suya düşürecek ve Celal'in mekanının üstüne konacaktır. Adamlarıda Alyanak'ı satınca kebapçıyı terkedip Köstenceli'nin yanına gider. Fakat bu durumdan kıllanan Köstenceli, Celal'in öldüğüne inanmaz ve Sarp'ın kuracağı oyuna karşılık bir oyunla cevap verecektir.
 
Sarp'la birlikte iş yapmayı kabullenen Köstenceli yaptığı planı devreye sokar ve Davut'la Minik'i Sarp'ın üstüne salar. Bu esnada Köstenceli ile Alyanak, Celal'e pusu kurmuştur. Davut'un gelmesiyle planının ortaya çıktığını anlayan Sarp, Celal'i öldürmeye gittiklerini anlar. Fakat o esnada devreye Mert girer ve Celal'le adamlarını ölmekten son anda kurtarır. Bunun üzerine Celal'in intikamı çok sert olacaktır.
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2016, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER