Koronavirüsü yenen Burak Akkul neler yaşadığını anlattı!

Çok Gezenti programıyla tanınan sevilen televizyoncu Burak Akkul, koronavirüs olduktan sonra 21 gün boyunca yoğun bakımda uyutulmuştu. Önceki günlerde yoğun bakımdan çıkan Burak Akkul, yaşadıklarını canlı yayında anlattı

Çok Gezenti isimli programın sunucusu Burak Akkul, koronavirüsü yenmeyi başardı. 20 günlük yoğun bakım sürecinden sonra taburcu olmayı bekleyen Akkul, iyileşme sürecini CNN TÜRK canlı yayınında Gözde Atasoy'a anlattı.

Yoğun bakımdan çıkan ve artık normal odada fizik tedavi için kalan Burak Akkul, zorlu süreçte yaşadıklarını anlattı. Burak Akkul, "Anlatılması çok güç şeyler yaşıyor insan koronada. Ama yendim seni korona" dedi.

"21 GÜN SONRA UYANINCA ÇOK ŞEYLER OLDUĞUNU GÖRÜYORSUNUZ"
"Entübe denilen uyutulma yöntemiyle kurtuldum. Bu şekilde hastalığı yenen ilk insanlardan biriyim Türkiye'de. 21 gün uyutuldum. 21 gün sonra uyandığımda o aradaki sanrı ile gerçek dünyaya geçiş zor, hala becerebilmiş değilim. Çok maceralı bir durum, araya kaçırılma sokmuşum ama onların hiç biri olmamış aslında. Adapte olacağım herhalde. Siz anlamıyorsunuz çeşitli sanrılar görüyorsunuz ama geride kalan ve hasta olmayan yakınlarınız için daha zor diye düşünüyorum. 21 gün uyanınca bir çok şeyin olduğunu görüyorsunuz."

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER