Koray Avcı'dan playback şakası

Başarılı söz yazarı ve şarkıcı Koray Avcı, bir gün önce çıktığı Beyoğlu Jolly Joker sahnesinin ardından İstmarina Kartal Jolly Joker'de sevenleriyle buluşarak yirmi dört saatte İstanbul'u feth etti.

Koray Avcı'dan playback şakası

Beyoğlu'nda verdiği muhteşem konserden yirmi dört saat sonra çıktığı İstmarina Kartal Jolly Joker sahnesinde yine muhteşem bir performansa imza atan Koray Avcı, ''Adaletin bu mu dünya?'' şarkısı ile sevenlerini selamladı. Hemen ardından Tonmayster'inden ''Yine aylardan kasım'' şarkısını isteyerek parçayı bir süre playback okumaya çalışan Avcı, şarkıyı nakaratında yarıda kesip ''şaka yaptık yahu. Bize yakışır mı öyle yalandan dudak oynatmak? Böylesine güzel bir orkestram, sizler gibi dinleyicilerim var çok şükür.'' diyerek performansına canlı canlı devam etti.

Pantolon ile başladığı konserinin ikinci bölümünde sahneye şalvarla çıkan başarılı sanatçı, programı boyunca bir an olsun yerinde durmadı, ilginç danslarıyla da ilgi odağı oldu. Sahneyi baştan sona çiftetelli oynayarak turlayan Koray Avcı, ''bazen sahne bana dar geliyor arkadaş.'' diyerek herkesi güldürmeyi de başardı.

Performansını Selda Bağcan'a ait ''Yaz Gazeteci'' şarkısı ile noktalayan Avcı, sahneyi alkışlar eşliğinde terk etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER