Konseri Twitter'da Olay Oldu

Antalya'da geçen cuma gecesi yapılan ve polisin ertesi gün yapılacak üniversite sınavı nedeniyle saat 24.00'de sonlandırdığı Hayko Cepkin konseriyle ilgili organizasyon şirketi yetkilileri de açıklama yaptı.

Konseri Twitter'da Olay Oldu

 

Şirket yetkilileri, programda yarım saate varan sarkma olduğunu, bu nedenle son sanatçı Cepkin'in, sahneye yarım saat gecikmeli çıktığını anlattı. Saat 00.10'da polisin konser alanına geldiğini belirten yetkililer, şunları söyledi:
 
"Polisler konseri sonlandırmamızı istedi. Konserde son parçalara gelinmişti. Biz de sahnedeki Hayko Cepkin'e bunu ilettik. Bunun üzerine çok sinirlenen sanatçı, 'Biz terörist miyiz, burada sanat yapıyoruz. Vali konserin sonlandırılmasını istemiş, ben onlar adına sizlerden özür diliyorum' dedikten sonra mikrofonu sahneye fırlattı ve ardından konser alanını terk etti. Vali'nin konseri sonlandırmamızı istediğine yönelik bir bilgi gelmedi bize. Polis 10 dakkikalık bir opsiyonla bu işi çözebilirdi, ama inisiyatif kullanmadılar. Ayrıca konserin yapıldığı alan eğlence merkezi. Çevresinde, yakınında herhangi bir okul, yaşam alanı söz konusu değil."
 
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2012, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER