banner9

Komutanlar Sevgililer Günü'nde 'Evet' Dedi

Antalya’nın Kemer İlçesi’nde görev yapan astsubay Ayten Bircan ile Muş’ta görevli astsubay başçavuş Ali Arat, Sevgililer Günü’nde dünya evine girdi.

Komutanlar Sevgililer Günü'nde 'Evet' Dedi
 
Kemer İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Beldibi Jandarma Karakolu’nda görevliyken yaklaşık 1.5 yıl önce Muş’a tayin olan astsubay başçavuş Ali Arat, Kemer’de görev yaptığı dönemde astsubay Ayten Bircan ile tanıştı. Çift 2 yıla yaklaşan birlikteliklerini evliliğe dönüştürmeye karar verdi.
 
Nikah için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü seçen çifti Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Antalya İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ahmet Yurdagül, Kemer İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yasin Berçin, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve mesai arkadaşlarıyla yakınları yalnız bırakmadı.
 
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün nikahını kıydığı çifte, Albay Yurdagül ile Yüzbaşı Berçin şahitlik etti. Astsubay Ayten Bircan, nikah akdine ilişkin soruya komutanlarından müsaade aldıktan sonra ’evet’ yanıtını verdi. Nikahın ardından Kaymakam Feslihan, evlilik cüzdanını geline verdi. Çift daha sonra davetlilerin alkışları eşliğinde dans etti.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER