banner9

'Kıskanılmaya Alıştım'

Ünlü şarkıcı Hande Yener, geçtiğimiz akşam Fiyort adlı mekanda sahneye çıktı. Şarkıları ve dans şovlarıyla konuklarını coşturan şarkıcı, konser öncesi ise iddialı açıklamalar yaptı.

'Kıskanılmaya Alıştım'
Hande Yener, önceki gece Trump Towers’taki Fiyort adlı mekanda konser verdi. Dansçılarıyla birlikte sahneye çıkan Yener’e DJ oğlu Çağın Kulaçoğlu da set başında eşlik etti. Yener’i dinlemeye gelen isimler arasında nişanlısı Ümit Cem Şenol ve ailesi de vardı.
 
 
Sahne öncesi kameraların karşısına geçen şarkıcı, soruları yanıtladı. “Türk popunun üç büyüğü Tarkan, Gülşen ve benim” sözüyle eleştirilen Yener, bu konuda mütevazı olmayacağını söyledi: “Cengiz Semercioğlu bana röportajda ilk üçü sordu. Sormaz olsaydı...‘Kendi ismini söyleyerek ayıp etti’ diyorlar. Mütevazı olmak lazım diye düşünenlere katılmıyorum.”
 
 
Eleştirilere Gülüp Geçiyorum
 
Hande Yener, MTV Müzik Ödülleri’ne katıldığı için aldığı eleştirilerle ilgili de konuştu. Şarkıcı, “Ben oraya dünya yıldızlarının yürüdüğü kırmızı halıdan geçiş yaparak girdim. Oradan bir geçsinler, sonra konuşalım. Kıskanılmaya çok alıştım. İzlerken gülüp geçiyorum” dedi.
 
 
Nişanlısı Ümit Cem Şenol’un ailesiyle iyi anlaştığını belirten Hande Yener, “Hepsi çok tatlı insanlar. İyiyiz, mutluyuz. Bugün onları konsere davet ettim” dedi.
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2016, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER