"Kimsenin peşinden koştuğum yok"

Aslı Enver'den ayrılan Murat Boz yakın dostu Soner Sarıkabadayı ile geçen hafta Çeşme'ye tatile gitmiş; iddiaya göre Boz, Alaçatı'daki Grande Spiaggia adlı kulüpte eğlenirken Eliz Sakuçoğlu ile karşılaşmıştı

"Kimsenin peşinden koştuğum yok"

Murat Boz, eski sevgilisini fark etti ancak selam vermedi’ haberleri de gündeme gelmişti. Eliz Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından çıkan haberlere isyan etti.

Geçtiğimiz günlerde, hakkında eski aşkı Murat Boz ile Çeşme'de karşılaştığı ve onu yakın takibe aldığı şeklinde haberler yapılan Eliz Sakuçoğlu, konuyla ilgili sessizliğini bozdu.

SIKILDIM ARTIK

Yaklaşık üç yıl önce aşk yaşadığı Murat Boz'la haberlerde yazılan gibi bir durum olmadığını belirten Sakuçoğlu, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı; "Bozuk plak gibisiniz dinlemekten sıkıldım artık… Ve şu bilinsin ki her bozuk plak bir gün kırılır sesi çıkmamasından korkarım.

Anlayacağınız kimsenin peşinden koştuğum yok, kimseden bir şey istediğim de yok! Az ötede oynayın sadece bu oyunu artık, yoksa piyon sandığınız halimle şah dedirtip mat çekerim! Hala susuyorum diye yenilgiye hüküm giydi sanmasın kimseler!"

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER