banner51

Kim'in Kıyafetleriyle Başı Dertte

ABD'li yıldız Kim Kardashian dolgun kalçaları nedeniyle kıyafetlerini özel yaptırıyor ancak sonucun başarılı olduğunu söylemek zor. ABD'li realite şov yıldızı Kim Kardashian geçtiğimiz yaz dünyaya getirdiği bebeği North`a hamileliğinde aldığı kiloları sıkı bir çalışmayla verip eski formuna kavuştu. Kardashian`ın meşhur kalçaları ve kum saati figürü geri geldi.

Kim'in Kıyafetleriyle Başı Dertte
Geçtiğimiz günlerde bir iş yemeği için Los Angeles`ta görüntülenen Kardashian`ın üzerine tam oturan krem rengi pantolonu oldukça dikkat çekiciydi. Kardashian stilist Cornelius Clay`e aldığı kıyafetlerin üzerine tam oturacak şekilde adapte edilmesi için günde yaklaşık 5 bin dolar ödüyor. Ancak sonuç her zaman başarılı olmuyor. Ünlü yıldızın tüm çabalarına rağmen pantolon kalçalarını oldukça aşağıda gösteriyor.
 
Kardashian`ın kıyafetlerini 44 beden aldığı ve belini 38 bedene incelttiği düşünülüyor. İngiliz basınından Daily Mail`in haberine göre Kardashian kendi evlerini renove ettirdikleri için Kanye West ve bebeği North ile birlikte annesi Kris Jenner`ın evinde kalıyor.
 
 
Kaynak: Mynet
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER