Kim Diskalifiye Oldu?

Survivor 2016'da Zafer ve Semih'in arasında yaşanan tartışmanın ardından verilecek karar merakla bekleniyordu.

Acun Ilıcalı 'Survivor gönüllüler adasında şok bir gelişme var' diyerek Semih Zafer gelişmesini duyurduktan sonra karar merakla bekleniyordu.
 
Bu akşam ada konseyinde kararı açıklayan Acun Ilıcalı şunları söyledi;
''Gönüllüler takımı için olağandışı bir konseydeyiz. Görüntüleri değerlendirmek için 1 gün süre istedik sizden ve bu sabah saatlerinde değerlendirme yaptık. Aldığımız bazı kararlar var. Çok ciddi bir olay yaşandı. Zafer'in davranışlarının ada güvenliğini tehdit ettiği ve risk olarak gördüğümüz için Zafer diskalifiye oldu. Zafer bundan sonra Survivor'a devam etmeyecek diskalifiye oldu'' dedi.
 
Zafer neden diskalifiye oldu?
Acun Ilıcalı: ''Yarışmacı anlık birbirine sert müdahale etmeleri ele sebebi değil. Bazı fevri hareketleri Survivor içerisinde değerlendirip yarışmacımıza uyguluyoruz. Bundan önceki Pascal Nouma diskalifiye olduğunda, Berna Sahra olayında da bütün ada toplu olarak bize güvenliğin olmayacağını anladığımız zaman diskalifiye ediyoruz. o kadar emek var biz yarışmacılarımızı elemek istemeyiz. ancak bu iş adada belli bir risk taşımaya başlarsa mecbur kaldığımız durumlar oluyor.'' dedi.
 
 
Acun Ilıca ada konseyinde yeni kararı açıkladı. Bundan sonra Semih Öztürk Ünlüler takımında olacak.
Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2016, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER