Kendall Jenner eşcinsel mi?

Ünlü model bu konudaki iddialara çok çarpıcı bir yanıt verdi.

Kendall Jenner eşcinsel mi?

Bebeklerini doğurdukları anlar da dahil bütün hayatlarını kameralar karşısında yaşayan bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Ama o ailesinin diğer üyeleri gibi olmadı. Her ne kadar soyadının katkısı sayesinde diğer meslektaşlarından bir adım önde başlamış olsa da bütün enerjisini kariyerine verdi. Onu bir kaç tane uzaktan çekilmiş fotoğrafı dışında herhangi bir erkek arkadaşıyla görüntülemek mümkün olmadı. 

İşte bu sebeple de dünya üzerinde milyonlarca kişi onun eşcinsel olup olmadığını merak etti. Sonunda Kendall Jenner, bu soruya samimi bir şekilde yanıt verdi.

ABD'de yayınlanan Vogue dergisinin yeni sayısına kapak pozu veren 22 yaşındaki model Kendall Jenner, özellikle son dönemde yayılan eşcinsel olduğu yolundaki söylentilere "Eşcinsel değilim ve kesinlikle saklayacak bir şeyim yok" diye yanıt verdi. 

Jenner, sonunda hakkında ortaya atılan aşk söylentilerini de doğruladı bu söyleşide. Basketbol yıldızı Blake Griffen ile birlikte olduğunu söyledi. 

Kendall Jenner, çocuk sahibi olmak için henüz erken olduğunu belirterek "28 ya da 29 yaşında bebek sahibi olmayı düşündüğünü" dile getirdi. Bu şekilde de hakkında ortaya atılan eşcinsel olduğu söylentilerini yalanladı.

Kendall Jenner hakkında neden bu tür söylentiler ortaya atıldığını da "Sanırım diğer kardeşlerim gibi olmadığım için" diye yanıtladı. Kendall Jenner, kız kardeşlerinin sevgilileriyle görüntülenmekten çekinmediklerini ancak kendisinin böyle davranmak istemediğini belirtti. Jenner "Sevgilisiyle birlikteyken daha düşük profilli bir görüntü çizmeyi tercih ettiğini" sözlerine ekledi.

Jenner, tercihleriyle ilgili olarak ortaya atılan iddialar hakkında "Sıra dışı herhangi bir cinsel tercihim olduğunu sanmıyorum. Ama bilemim, kim bilebilir ki! Sadece daha önce bu türden bir deneyim yaşamadığımı söyleyebilirim" diye konuştu. 

Kendall Jenner "Ayrıca bir tür erkeksi enerjiye sahip olduğumu biliyorum. Ama bunu yanlış bir şekilde ifade etmek istemem. Farklı davrandığımı biliyorum. Ama sorunuza şöyle cevap verebilirim: Hayır, eşcinsel değilim. Kesinlikle saklayacak bir şeyim yok." 

Jenner, dergiye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu.

Kendall Jenner, bir süredir Blake Griffin ile birlikte görüntüleniyor.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 11:08
YORUM EKLE

banner47