Kavga İddialarına Yanıt Verdi

Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ile aralarının açık olduğu iddiasına Kanaltürk’te yayınlanan “2. Sayfa”da cevap verdi.

Kavga İddialarına Yanıt Verdi
1 yıldır süren beraberliklerinde hiç tartışmadıklarını söyleyen Engin Altan Düzyatan, “Biz de ilk defa bu sabah böyle bir haberle uyandık. Bu haberin kaynağı kimdir? Yalan haberlerle uğraşmayı bıraksınlar.
 
Hanımefendi böyle bir şey yazmış. Bu haberden dolayı dava açacağız. Eşimle mutluyuz. Dün aile yemeğindeydik. Bu haber biraz haddini aştı. Terbiyesizlik sınırını aştı.
 
Ben böyle haberlere alışkınım ama Neslişah böyle şeylere hiç alışkın değil…” diyerek kavga iddialarına son noktayı koydu.
 
Engin Altan'ın açıklamalarının ardından programa telefonla bağlanan Neslişah Alkoçlar ise şunları söyledi; 
 
"Annelerimizin dualarıyla evliliğimizin üzerinde negatif bulutlar dolaşamaz. Biz bu haberlere üzülseydik kafamızda şimdiye kadar saç kalmamıştı. Biz mutluyuz, bunların hepsi yalan."
 
'Engin Altan Düzyatan sosyeteye girdi' haberlerine ise Neslişah Alkoçlar "Altan düğüne giderken tabiiki de smokin giyicek, niye onu değiştirmeye çalışayım. Altan'ın tarzı hiç değişmedi, böyle olduğu için onunla birlikteyim. Bunlara hiç takmıyoruz.
 
Evet başlarda haberlerden etkilendim ama sonra kendimi kapattım. Annanemin bize güzel tavsiyeleri oluyor. Birbirinizi koruyup kollayın diyor. İnşallah biz de onlar gibi örnek bir çift oluruz" diye konuştu.
 
Alkoçlar 'Eşini kıskanıyor musun?' sorusunu "Altan’ın beğenilmesi hoşuma gidiyor" diye yanıtladı.
 
"Eşin Engin Altan Düzyatan'a rol gereği öpüşme, sevişme şeklinde yasaklar koydun mu?" sorusuna "Öyle yasaklar yok. Altan parasını bu şekilde kazanıyor, evimizi de böyle geçindiriyor. Karışsam profesyonellik olmaz, böyle bir şeyle ilgili asla karışmam" diye yanıtladı.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2014, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER