Kate Middleton dördüncü kez hamile mi?

İngiltere tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ve eşi Kate Middleton, 23 Nisan'da üçüncü çocuğunu kucağına almıştı

Kate Middleton dördüncü kez hamile mi?

Cambridge Düşesi'nin dördüncü çocuğa hamile olduğu iddia edildi

Cambridge Düşesi Kate Middleton, üçüncü çocuğu Louis Arthur'u 23 Nisan'da kucağına almıştı. 

Prens William ve Kate Middleton çiftinin daha iki ay geçmeden dördüncü çocuklarını beklediği iddia edildi.

ABD'li magazin dergisi Life&Style iddiasını Middleton'a yakın bir arkadaşına dayandırarak haberleştirdi. 

Kaynak, yaptığı açıklamasında "Kate hamileliğin tüm belirtilerini gösteriyor. Kate ve Prens William tam bir aile olabilmek için 4 çocuk istiyor. Aslında Prens 5 çocuğa sahip olmak istiyor ancak Middleton, 4 çocuğun yeterli olduğunu düşünüyor" şeklinde konuştu.

Derginin ulaştığı kaynak, konu hakkındaki sözlerini "Kate ve William 2 erkek 2 kız çocukları olsun istiyorlar. Kate, tekrar bol kıyafetler giymeye başladı. Alkolden uzak duruyor. Sabah bulantılarını önlemek için yediği lavantalı bisküvileri sürekli yanında taşıyor. Köri içerien yemeklere aşeriyor" sözleriyle devam ettirdi.

İddialar Kensington Sarayı tarafından doğrulanmadı ancak heyecan verici olsa da dördüncü çocuğun Düşes'i yoracağı su götürmez bir gerçek. 

Zira Prens George 4, Prenses Charlotte da 3 yaşında. 23 Nisan'da dünyaya gelen Louis Arthur Charles ise daha 2 aylık. 

Öte yandan Middleton'un dördüncü kez hamile olduğu iddiası doğruysa, dünyaya gelecek çocuk babası ve üç büyük kardeşinin ardından İngiltere tahtında 6. sırada yer alacak.

Kaynak: Habertürk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER