Karnını açtı gerçeği gösterdi!

Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima, hamile olduğu iddialarına son noktayı koydu.

Karnını açtı gerçeği gösterdi!

Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde Instagram sayfasında "spor öncesi karın kası kontrolü" notuyla bir pozunu paylaştı. Karnını tamamen açarak ayna karşısına geçen ve bu pozu paylaşan Lima böylece Metin Hara'dan hamile olduğu yolundaki iddialara da son noktayı koydu.

Düzenli olarak spor yapan Adriana Lima'nın karın bölgesindeki kasları dikkatlerden kaçmadı. Lima, bu pozuyla hamilelik söylentilerini de yalanlamış oldu.


Adriana Lima, 2017 yılındaki Victoria's Secret defilesinde de podyuma çıkmıştı. O zaman da karın bölgesindeki hafif şişkinlik dikkatlerden kaçmamıştı.

Adriana Lima hakkındaki hamilelik söylentileri bu fotoğrafların yayınlanmasından sonra hız kazandı. Lima'nın tercih ettiği elbisenin kesimi yüzünden ünlü modelin bebek beklediği iddiaları ortaya atılmıştı.

Lima'nın kıyafeti de hakkında "Hamile mi" söylentilerinin ortaya atılmasına neden oldu. Ünlü modelin fotoğraflarını magazin sitelerinde görenler "Bedeninin ve suratının görüntüsüne bakılırsa Adriana Lima hamile gibi görünüyor" yorumları yağdırdı.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER