'Karadayı' Bugün Başlıyor

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Atv'nin sevilen dizisi Karadayı'nın yeni sezonu bugün başlıyor.

Yeni sezonun ilk bölümünün özeti şöyle;
 
İnsanın yazgısından kaçamadığı bu koca dünyada Mahir Kara da kendi kara yazgısını yaşamaya devam etmektedir. Düğün arabasına yerleştirilen bomba sadece içindekileri yok etmemiş Mahir'in, Feride'nin ailelerinin ve etraflarındaki herkesin hayatını paramparça etmiştir. Canlarından can kopmuş, Kara ailesinden iki kişi hayatını kaybetmiştir. Mahir sevdiklerini elleriyle toprağa verirken son nefesine kadar bu acıyla yaşamaya mahkum olduğunu anlamıştır.
 
Olayın arkasından yapılan araştırmada bombayı arabaya yerleştiren kişi bulunmuş ve suçunu itiraf etmiştir. Aldığı cevaplardan hiçbir şekilde tatmin olmayan ve araştırmaktan vazgeçmeyen Mahir, aslında hedefteki kişinin kendisi olduğunu anlar. Bundan sonra Mahir'in önünde iki yol vardır. Ya kaybettiklerinin acısıyla yaşayıp kadere razı gelecek, ailesine destek olacak ya da asıl suçluyu bulup intikamını alacaktır.
 
Babasının ve Feride'nin intikam almasına asla izin vermeyeceklerini bilen Mahir, onları kaybetmeyi göze alabilecek midir? Yanlış olduğunu bilse de kendi adaletini sağlamak için karanlık yollara sapıp kirlenmeyi göze alacak mıdır?
Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2014, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER