Kaleli'den Ayrılık Açıklaması

İlker Kaleli, önceki gün yeni reklam yüzü olduğu Mavi’nin basın toplantısına katıldı. Oyuncu toplantıda, Kanal D’nin sevilen dizisi “Poyraz Karayel”de başrolü paylaştığı sevgilisi Burçin Terzioğlu’yla yollarının ayrıldığı iddiasına da yanıt verdi: “Ayrılmadık, çok mutluyuz.”

Kaleli'den Ayrılık Açıklaması
Mavi’nin yeni reklam yüzü İlker Kaleli, önceki gün kampanyanın tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına katıldı. Toplantıda ilk olarak Kaleli’nin gerçek yaşamından esinlenilerek hazırlanan ve Mavi’nin Black serisi ürünlerinin tanıtıldığı reklam filmi gösterildi.
 
Filmdeki hikayenin aslını habercilerle paylaşan Kaleli, oyuncu olmadan önce garsonluk yaptığını söyledi: “Bu reklam, benim oyunculuk sürecimin başlangıcını konu alıyor, yani yüzde 98 gerçek. Ben İstanbul’da bir kafe barda garsonluk yaparken oyuncu olmaya karar verdim.
 
Oyunculuk alanında çok iyi eğitim veren bir İngiliz okulundan davet aldım, hiç düşünmeden kalkıp İngiltere’ye gittim. Ama orada çok zor bir dönem yaşadım. Oyunlarda giydiğimiz kostümleri, hayır kurumlarının sokaklarda açtığı ücretsiz kıyafet tezgahlarından temin ettim. O tezgahlardan aldığım kıyafetleri tamir edip kostüm yapıyordum.”
 
 
Burçin'le Aynı Evde Kalmıyorduk
 
Kaleli, toplantıda Mavi’yle yaptığı işbirliğinin yanı sıra özel hayatıyla ilgili sorularla da karşılaştı. Ünlü oyuncu, Kanal D’nin sevilen dizisi “Poyraz Karayel”de başrolü paylaştığı sevgilisi Burçin Terzioğlu’ndan ayrıldığı iddiasıyla ilgili şöyle dedi:
 
“Burçin’le çok güzel bir birlikteliğimiz var, yazıldığı gibi bir ayrılık olayı yaşanmadı. Evleri ayırdılar diye haber yapıldı ama biz zaten aynı evde kalmıyorduk ki... Evlilik de ayrılık da gündemimizde değil. Böyle çok mutluyuz.”
 
 
Hayır Albüm Yapmayacağım
 
Oyunculuğunun yanı sıra müzik tutkusu da iyi bilinen, gitar koleksiyonu bile bulunan İlker Kaleli, albüm çıkarmayı düşünüp düşünmediği sorusuna şu yanıtı verdi:
 
“Ülkede bu kadar müzisyen, piyasaya çıkması beklenen bu kadar şarkıcı varken, öncelikle onların beste ve şarkılarını ortaya çıkarması gerekirken ‘Müzik de yapıyorum ben’ demek doğru değil. Hayır, albüm yapmayacağım.”
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER