Kadir, Zeynep'e yardım edecek!

Çarpışma 2. bölümüyle bu akşam ekranlara geldi

Kadir, Zeynep'e yardım edecek!

Çarpışma'da Zeynep ile Kadir'in geçmiş bağları ortaya çıkarken, Zeynep'in aklındaki tek şey kızını kurtarmak. Zeynep bunun için Kadir'den yardım istedi. Kadir önce bunu kabul etmedi ama sonra Zeynep'e söz verdi. İşte Çarpışma 2. son bölümü ve 3. yeni bölüm fragmanına dair detaylar
Çarpışma 3. yeni bölüm fragmanı, izleyiciyi ekranlara kilitleyen bölümün ardından merak ediliyor. Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

ÇARPIŞMA 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çarpışma 3. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çarpışma yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz detaylar haberlerimizde olacak.

ÇARPIŞMA 2. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem’in karıştıkları kazada, şuuru açık tek kişi Zeynep. Durumu en ağır olan ise Cemre. Zeynep, baygın haldeki Kadir’i tanır ve şoke oldu. Zeynep, Kadir’e yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kaldı. Olay yerine sağlık ekipleri ve itfaiye geldi. Cemre ve Kerem araçlarından çıkarılıp hastaneye götürüldü.

Ancak, Kadir ve Zeynep’in kullandıkları araçlarda kimse yoktu. Veli, polisin işe karışması ile yeni önlemler aldı ve Zeynep’in kızı Aylin’in hayatıyla ilgili çok kritik bir kararın eşiğine geldi. Cemre, kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrendi ve polise bilgi verdi.

Belma ve Demir’i ise yasak aşklarının ortaya çıkma korkusu sardı. Kadir ile Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıkarken, hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirdi. ‘Çarpışma’, etkileyici sahneleri, yükselen gerilimi ve ters köşe sürprizleriyle izleyicilerini yine ekrana kilitledi.

Kaynak: Habertürk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER