Jet Sosyete Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Gülse Birsel'in yeni dizisi Jet Sosyete ilk bölümüyle sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye böldü! Twitter'da TT listesinde akşamın en fazla konuşulan konularından olan Jet Sosyete dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Jet Sosyete'nin ilk bölümü, sosyal medyada olumlu ve olumsuz eleştiriler aldı.

Jet Sosyete Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizilerinden sonra Gülse Birsel yeni dizisi Jet Sosyete ile ekranlara döndü. Uzun süredir merakla beklenen Jet Sosyete'nin 1. bölümü 18 Şubat Pazar akşamı yayınlandı.

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan'ın yer aldığı ve BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete’de, orta halli bir aile babasının, çaycı olarak çalıştığı şirkette genel müdür olması ve ailenin sosyete hızlı girişinin hikayesi anlatılıyor.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI!
Sosyal medyada dizide çok sayıda olumsuz eleştiri de geldi. Gülme efektlerini sevmeyenler ve Avrupa Yakası gibi bir dizinin beklentisi içine girenler Jet Sosyete'yi eleştirdi. Bir kısım sosyal medya kullanıcıları ise diziye biraz daha şans verilmesi gerektiğini yazdı.

İşte sosyal medyada Jet Sosyete için yapılan yorumlardan bazıları:

JET SOSYETE DİZİSİ GENEL KONUSU NEDİR?
Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

 

Kaynak: Mynet

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2018, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER