banner51

İzdihama Neden Oldu

Önceki akşam Asmalımescit'te tekrar açılan Eelence adlı gece kulübünde sahneye çıkan Demet Akalın mekanda adeta izdihama neden oldu.

İzdihama Neden Oldu
Popun kraliçesi Demet Akalın yıllardır birlikte çalıştığı iletişim danışmanı ve yakın arkadaşı Özgür Aras'ın yeni mekanı için özel konser veren sanatçı, ilk defa Asmalımescit'te sahne aldı. Özel konser için hiç bir ücret almadan şarkılarını seslendiren Akalın, arkadaşına da vefa örneği gösterdi.
 
''Sizler benim kalbimin kraliçelerisiniz'' diyerek tüm izleyicilerine kraliçe taçları dağıtan Demet Akalın, sevenleriyle birlikte bol bol ünlü fotografçı Burçin Gezer'e hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
İzleyiciler arasında yer alan ünlü aranjör, besteci ve prodüktör Erdem Kınay'ı dj kabinine davet eden Akalın, Erdem Kınay birlikte ''Rota ve Olacak Olacak'' şarkılarını seslendirdi. 
 
 
 
 
Asmalımescitte ilk defa sahneye çıkan Demet Akalını izlemek isteyenler mekana adeta akın etti. İçeri giremeyen Demet Akalın severler dışarıda kendileri için kurulan led ekrandan eğlenceye ortak oldu.
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER